מדריך קנייה באתר אופטיק אקספרס

בחירת עדשות

בחרו את סוג העדשה הרצויה לכם. ניתן לבחור עדשות לפי מותגים כפי שמופיעים בסרגל המותגים העליון. ניתן גם לאתר את סוג העדשות הרצוי מתוך אינדקס העדשות. לפי סוג העדשה סמנו את הערכים הרלוונטים למרשם שקיבלתם מבדיקת הראיה (ניתן לבצע בדיקות ראיה חינם בכל אחד מסניפי סופר-פארם אופטיק). בחרו את הכמות הרצויה לכל עין, או בחרו עסקה במחיר מוזל (במידה ואפשרות זו קיימת). לסיום הקליקו על "הוסף לסל"

תהליך התשלום

כשאתם מוכנים לסיים את הרכישה, הקליקו על עגלת הקניות שבחלק העליון של המסך, מצד שמאל. במסך עגלת הקניות הקליקו על "המשך לקופה". במידה ואינכם רשומים ומחוברים תועברו לשלב חיבור והרשמה. לאחר ביצוע החיבור/הרשמה תעברו חזרה להמשך תהליך הקניה. בשלב הבא תתבקשו לבחור כתובת לחשבונית או למשלוח. במידה ועדיין לא רשומה על שמכם כתובת תתבקשו ליצור כתובת חדשה. ניתן לייצר מספר כתובות ולתת תווית שונה לכל אחת - למשל בית או משרד. בשלב הבא תוכלו לבחור את סוג המשלוח. במסך האחרון תתבקשו להזין את פרטי האשראי לסיום ואישור תהליך הרכישה.

משלוח

את ההזמנות שלכם תוכלו לבחור לאסוף בכל אחד מסניפי סופר-פארם, ללא עלות משלוח. כמו כן ניתן לבקש משלוח עד אליכם בתוספת עלות המשלוח. בהזמנה מעל 500 ש"ח לא תהיה תוספת עלות למשלוח. לפירוט נוסף על מדיניות המשלוחים וזמני האספקה לחצו כאן.

לכל שאלה ניתן לפנות אלינו דרך טופס צור קשר

קנייה נעימה ואנחנו שמחים שבחרתם באופטיק אקספרס מבית סופר-פארם!


שלום

צור קשר

  • שירות לקוחות
  • שנקר 16, הרצליה פיתוח
  • טלפון: 09-9725151